Diplomás közgazdászok, alumniba vonuló DEX-sek

Egyik szemünk sír, a másik nevet. Hiszen tagjaink idén is ügyesek voltak, kiváló eredménnyel vehették át diplomáikat a 2016.01.29-én megrendezésre került diplomaosztó ünnepségen. Szomorúak vagyunk viszont azért, mert értékes és aktív tagjaink vágnak bele a nagy betűs életbe, vagy folytatják tanulmányaikat más oktatási intézményben, ők kiérdemelték a DEX Alumni státuszt.

DEX diplomaosztó

A diplomaosztó ünnepségen négy tagunk külön elismerésben is részesült szakmai illetve közösségi munkájáért.

Végzett hallgatóink:

Ésik Anett
Gál Judit
Sági Johanna
Szőke Irén
Paróczai Anikó

Dékáni- illetve DEX Műhelyben végzett munkájáért elismerésben részesült:

Paróczai Anikó

DETEP-ben végzett munkájáért elismerésben részesült:

Alumniba vonuló tagjaink:
Vékony Orsolya
Sági Johanna
Besenyei Balázs

Gratulálunk Mindenkinek a megszerzett oklevélhez, a DEX-eseinknek pedig külön gratulálunk a kitartó munkájukért, illetve köszönjük az egyesületben végzett munkát!