DEX Műhely képviselte a Debreceni Egyetemet a Google-nél

A DEX Műhely a HVG Állásbörzén

Hagyományainkhoz híven idén is megrendeztük tanulmányi kirándulásunkat a HVG Állásbörzére. A Börze előtt szakmai előadásokon vettünk részt a Google-nél, illetve az Európai Bizottság Magyarországi képviseleténél. Tudásunkat bővítettük alapvető Google Adwords ismeretekkel, illetve megtudhattuk, hogy mit is gondol az Európai Unió Magyarország gazdaságpolitikájáról, hogyan értékelik az elmúlt éveket Brüsszelben.

Bátran állíthatjuk, hogy rengeteg élménnyel és tudással gazdagodtunk, köszönjük a hallgatóságnak az aktivitást és a részvételt, reméljük tavasszal is találkozunk!

DEX Műhely az EU Bizottságnál
A DE-GTK hallgatói a DEX Műhely szervezésében az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletén
Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0